Ankieta

Polityka Prywatności OPG

W związku z przenoszeniem Onkologicznej Poradni Genetycznej z SPSK2 (Pomorzany) do SPSK1 (ul. Unii Lubelskiej) informujemy, że od 07-11-2016 pacjenci finansowani z NFZ czyli

           – pacjenci nowi ze skierowaniami,

           – pacjenci na kolejne wizyty konsultacyjne,

           – pacjenci po odbiór wyników badań genetycznych

będą przyjmowani w SPSK1 w budynku Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych, wejście oznaczone lit. „O” .

Tel. 91 425 04 72/73

 

Międzynarodowe Centrum Nowotworów Dziedzicznych w Szczecinie prowadzi badania mające na celu wykrycie i objęcie opieką lekarską rodzin, w których występują nowotwory. Badania genetyczne pozwalają wykryć zagrożenie nowotworowe na kilka lub kilkanaście lat przed pojawieniem się objawów klinicznych, zwiększając przez to szansę całkowitego wyleczenia. Warunkiem kwalifikacji do badań onkologiczno-genetycznych jest wypełnienie poniższej ankiety. W przypadku wystąpienia zachorowań na nowotwory można zasięgnąć porady w Onkologicznej Poradni Genetycznej. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety nawet, jeśli posiadane dane nie są kompletne.

Pacjenci, którzy chcą się zarejestrować do Onkologicznej Poradni Genetycznej w Szczecinie muszą mieć skierowanie od lekarza rodzinnego i być ubezpieczonym.

ANKIETA

Tylko w przypadku stwierdzenia podejrzenia wysokiej genetycznej predyspozycji do nowotworów w rodzinie prześlemy Państwu informację określającą termin konsultacji genetycznej.

Onkologiczna Poradnia Genetyczna SPSK1,
ul. Unii Lubelskiej 1,
71-252 Szczecin
Nowy telefon czynny od 04-11-2016: 91 425 04 72; e-mail: opg@pum.edu.pl
tel. dotychczasowy: 91/4661552, fax: 91 466 1553 e-mail: opg@pum.edu.pl

Najnowsze wpisy